Geoblog.pl    stock    Podróże    Rodzinnie do Kraju Kwitnącej Wiśni    Słowo wstępu i rozstrzygnięcie konkursu

Słowo wstępu i rozstrzygnięcie konkursu

Polska, Warszawa

Czytelnicy śledzący poprzednią podróż na Cypr być może pamiętają zabawę na odgadnięcie celu naszej następnej podróży. Jako, że do wyjazdu została już nieco ponad doba, mogę oficjalnie ogłosić, że tym celem będzie Japonia. Zwycięzcą został typujący jako pierwszy krzysieksp. Krzysztof miał nieco łatwiej, bo korzystał z tej samej promocji i sam leci do Japonii parę tygodni później. Przy okazji polecam jego blog blog.prywatny.eu, zawierający sporo cennych wskazówek dotyczących poruszania się po Japonii.

Razem z Krzysztofem ustaliliśmy, że upominek przewidziany dla zwycięzcy ucieszy bardziej osobę, która sama w najbliższym czasie nie wybiera się do Japonii (a przynajmniej nic o tym nie wiemy). Zdecydowaliśmy, że będzie to ktoś, kto strzelał geograficznie najbliżej. a więc Zula, która typowała Singapur. Gratulujemy!

Co do samej podróży, początek kwietnia jest podobno jednym z najlepszych okresów do odwiedzenia Japonii. Jest duża szansa, że zobaczymy jeszcze kwitnące wiśnie (na południu i w znacznej części Honsiu może już być za późno, ale w górach może nam się uda). Jeśli będzie jutro czas, napiszę nieco więcej o planowaniu podróży do Japonii, ze szczególnym uwzględnieniem spraw związanych z niemowlakiem. Same wpisy z Kraju Kwitnącej Wiśni będą powstawały prawdopodobnie już po powrocie.

mirka66 - 2013-04-04 08:42
No,no fajny wyjazd.Zazdroszcze Wam.Moja siostra leci do Japonii juz 06.04 i bedzie tam do 18.04.
Pozdrawiam i zycze milego pobytu w Kraju Kwitnacej Wisni.:)))

zula - 2013-04-04 10:41
Czytam...i jeszcze raz czytam i cieszę się ogromnie !
Dziękuję.
Życzę Wam przede wszystkim zdrowia i realizacji trasy . Teraz już bez obaw - wszystko musi się udać !!! , powodzenia.
Młodość ma swoje prawa - a ja mam "swoją" Japonię w Europie i marzę aby choć coś ...jeszcze zobaczyć na własne oczy. Zapewniam ,że będę w Waszej Japonii . Poczytam, zobaczę zdjęcia i to będzie wielka wyprawa z geoblog.pl
...ale się rozpisałam ;)

BPE
BPE - 2013-04-30 16:36
Zula...mówię Ci - graj w totka !!!

BPE
BPE - 2013-04-30 16:37
Czyli kwiecień najlepszy ?.......dobrze wiedzieć ;-))
Czekamy na relację !

BoRa
BoRa - 2013-04-30 18:03
Zula, szczęście ci dopisuje! Która to już wygrana?
gratuluję i cieszę sie z tobą.
a jak wygrasz w totka zafundujesz nam wszystkim jakąś fajną podróż?
pozdrawiam,
BoRa
PS ciekawa jestem co to będzie za prezent!

stock
stock - 2013-04-30 18:09
Już niedługo zwyciężczyni się dowie :) Czekam, bo wkrótce być może będę mógł nagrodę przekazać osobiście w Bydgoszczy.

zula - 2013-05-09 22:15
Dziękuję , dziękuje raz jeszcze !
@BPE
jutro idę ...wysłać totka !
co dalej ?- zdecydujemy póżniej jaki kierunek !

@ BoRa
Wygrana na geoblogu - niech policzę :
-makatka z Australii od Danki,
-kot w samolocie od Genka,
malutkie postacie z Wietnamu na lodówkę i piękna kartka z podziękowaniam od Oli i Łukasza,
-kot z Portugalii przesłany przez Dziadka Veroniki -
- rysunek dziewczynki i widokówka z Kambodży od Pauli
-broszka,herbata i łyżeczka od Blanki,
-i teraz ...niespodzinka od Wojtka
- a najwazniejsze dla mnie są słowa radości , bliskości bo choć mieszkamy w różnych krańcach Polski czy Europy -geoblog.pl umożliwia nam w jednej chwili przeczytac podóż , napisac komentarz , ocenić i popatrzeć na zdjęcia .
Ten wpis dał mi pewien pomysł .

zula - 2013-07-19 20:10
Dzisiaj zamieściłam na swojej stronie pt: "Publikacje,wywiady, konkursy i nagrody" relację z wygranej .
Są zdjęcia - zapraszam !
pozdrawiam całą Trójkę :))

stock
Wojtek
Zasoby: 595 wpisów595 2499 komentarzy2499 7318 zdjęć7318 0 plików multimedialnych0

20.04.2024 - 24.04.2024

12.01.2024 - 28.01.2024